College van B&W

De foto's zijn gemaakt door: Poppe Fotografie

Burgemeester Joyce Vermue

J.G.P. (Joyce) Vermue

Burgemeester
(076) 599 56 00
burgemeester@zundert.nl

Portefeuille

  • Openbare orde en veiligheid
  • Coördinatie bestuur en beleid
  • Integrale handhaving
  • Algemene juridische zaken en juridische kwaliteitszorg
  • Intergemeentelijke samenwerking, internationale samenwerking en jumelages
  • Communicatie en voorlichting
  • Inwonersparticipatie
  • Burgerzaken en dienstverlening
  • Naamgeving openbare ruimte
  • Integrale duurzame ontwikkelingsdoelen
  • HR-beleid/Personeel

Bestuursopdracht

  • Dienstverlening

Nevenfuncties burgemeester Vermue

Wethouder Ralph Bogers

dhr. R.C.A.L. (Ralph) Bogers (ONPL) 

Wethouder (eerste loco-burgemeester)
(076) 599 56 00
r.bogers@zundert.nl

Portefeuille

  • Financiën
  • Wonen en Volkshuisvesting
  • Economie, waaronder Bedrijventerreinen
  • Toerisme en Recreatie
  • Duurzaamheid en Milieu

Vervanger bij afwezigheid:

  • mevr. P.A.J.M. (Ellie) Kools

Nevenfuncties wethouder Bogers

Wethouder Wesley van Steen

dhr. J.M.J.C. (Wesley) van Steen

Wethouder (tweede loco-burgemeester)
(076) 599 56 00
w.van.steen@zundert.nl

Portefeuille

  • Sociaal Domein, waaronder Jeugdzorg, Wmo, Participatiewet en Volksgezondheid
  • Sport, waaronder Sportaccomodaties
  • Speeltuinen
  • Digitalisering
  • Mobiliteit, waaronder GVVP en ZVO

Bestuursopdracht

  • Tracékeuze Zuidelijke Verkeersontsluiting

Vervanger bij afwezigheid:

  • mevr. J.S.A. (Judith) Kuijpers

Wethouder Judith Kuijpers

mevr. J.S.A. (Judith) Kuijpers (D66)

Wethouder (derde loco-burgemeester)
(076) 599 56 00
j.kuijpers@zundert.nl

Portefeuille

  • Onderwijs, waaronder Onderwijshuisvesting en aanpak laaggeletterdheid
  • Cultuur
  • Maatschappelijke Vastgoed, waaronder Gemeenschapshuizen
  • Afval

Vervanger bij afwezigheid:

  • dhr. J.M.C.J. (Wesley) Van Steen

Nevenfuncties wethouder Kuijpers

Wethouder Ellie Kools

P.A.J.M. (Ellie) Kools (ONPL)

Wethouder (vierde loco-burgemeester)
(076) 599 56 00
e.kools@zundert.nl

Portefeuille

  • Ruimtelijke ordening, waaronder Vitaal Buitengebied en Omgevingswet
  • Water
  • Openbare werken
  • Openbaar groen

Bestuursopdracht

  • Buitengebied

Vervanger bij afwezigheid:

  • dhr. R.C.A.L. (Ralph) Bogers

Nevenfuncties wethouder Kools

Gemeentesecretaris Marloes van Rijswijk


Mr. G.A.A. (Marloes) van Rijswijk

Gemeentesecretaris
(076) 599 56 00
m.van.rijswijk@zundert.nl

Directeur Annabelle Wagemans


Drs. A.I.J. (Annabelle) Wagemans

Directeur
(076) 599 56 00
a.wagemans@zundert.nl