18 september 2025
Nieuws van het College, 16 september

Het college van B&W vergadert op dinsdag. Voor de media en andere geïnteresseerden plaatsen wij iedere week de openbare besluiten op www.zundert.nl. De officiële besluitenlijst van het college van B&W staat een week later op de website zundert.raadsinformatie.nl.

Op dinsdag 16 september 2025 heeft het college van B&W de volgende besluiten genomen:
 

Stemt in met het in stand houden van Het Waspunt waarbij de personele inzet wordt ondergebracht bij de WVS

Het Waspunt verzorgt wekelijks voor ongeveer 200 cliënten uit Etten-Leur, Halderberge, Moerdijk, Rucphen en Zundert de was als onderdeel van een maatwerkvoorziening huishoudelijke ondersteuning. Voor de cliënten is het waarborgen van continuiteit cruciaal: daarom wordt ingezet op een toekomstbestendig waspunt waarbij de personele inzet via WVS wordt georganiseerd. 
 

Verleent in principe medewerking aan het principeverzoek ‘Wijziging bestemming Klein Zundertseweg 13 in Klein Zundert’

Het perceel kent een gemengde invulling, bestaande uit een woonboerderij en een restaurant/feestlocatie. Initiatiefnemer wil reeds verleende tijdelijke vergunningen in het omgevingsplan verankeren. Daarvoor is een wijziging van het omgevingsplan nodig.
 

Stelt het wijzigingsplan ‘Wijziging Oude Zoek 1’ gewijzigd vast

Het ontwerpwijzigingsplan heeft zes weken ter inzage te leggen. Zowel de provincie als het waterschap hebben een zienswijze op het plan ingediend. Daarna is er gekeken hoe het plan aangepast kan worden om tegemoet te komen aan de opmerkingen van de provincie en het waterschap. Met het wijzigingsplan wordt het bouwvlak vergroot voor het toepassen van permanente teeltondersteunende voorzieningen om de teelt van hoogwaardige producten te blijven garanderen en tegen scherpe prijzen te blijven produceren.
 

Stemt in met het vervangen van de stalen roeden bij de Akkermolen in Zundert

De Akkermolen, rijksmonument, is enige tijd geleden stilgezet. De gemeente heeft als eigenaar een zorgplicht voor het rijksmonument, daarom is naar een oplossing gezocht voor de defect in de roeden. De molen heeft 1 houten roeden en 1 stalen roeden. Door het vervangen van de stalen roeden kan de molen weer in gebruik genomen worden.

Delen via e-mail

https://www.zundert.nl/nieuws/nieuwsbericht/artikel/nieuws-van-het-college-16-september